Şaşırtan argüman: Exxen hesapları çalındı mı?

Ekşi Sözlük’te, Acun Ilıcalı’nın yeni yatırımı Exxen hakkında çarpıcı bir tez geldi. Sözlükte, Exxen hesaplarının satışa çıkarıldığı öne sürüldü. Bu paylaşımın akabinde da birçok kullanıcının aklında Exxen hesapları çalındı mı sorusu oluştu.

Exxen hesapları satışa çıkarıldı savına karşılık gelmedi

Acun Ilıcalı’nın dijital içerik platformu, yayın hayatına başladığı günden itibaren gündemden düşmüyor. Birinci etapta altyapı problemleriyle konuşulan platform için bu sefer daha önemli bir tez öne sürüldü.

Exxen hesapları çalındı argümanı, Ekşi Sözlük’te Refik Risk isimli bir kullanıcı tarafından paylaşıldı. Kullanıcı, hesabını iptal etmek için uygulamaya girdiğinde kullanıcı bilgilerinin diğer biri tarafından değiştirildiğini söyledi. Refik Risk isimli kullanıcı, birebir durumdan birçok kişinin şikayetçi olduğunu da belirtti.

Uygulama güvenliğiyle alakalı bu dikkat cazip argümana ise resmi bir ağızdan bir karşılık gelmedi.

Kayıtlı kredi kartı ile uygulama içi satın alma imkanı var

Exxen’de kayıtlı kredi kartı ile uygulama içi satın almaların da yapılabildiğini belirten Ekşi kullanıcısı, kredi kartı bilgilerine ulaşılmasının ise mümkün olmadığını da belirtti.

Öte yandan Telegram kümelerinde Exxen hesaplarının satışa çıkarıldığını söyleyen Refik Risk, tezini, paylaştığı görsellerin yanı sıra bu bilgiyle de destekliyor.