Vivo X60 Pro Plus, Snapdragon 888 ile geliyor

Çin merkezli akıllı telefon üreticisi Vivo, geçtiğimiz ay tanıttığı X60 ailesinin yeni ve en güçlü üyesi olması beklenen X60 Pro Plus‘ın Qualcomm Snapdragon 888 yonga seti tarafından destekleneceğini doğruladı. Ekran altı parmak izi okuyucusuna sahip olan telefon, deri art yüzeyi ile son derece şık bir görünüm sunuyor.

Vivo X60 Pro Plus gün sayıyor

Son yıllarda geliştirdiği telefonlarla büyük bir beğeni toplayan Çinli üreticisi Vivo, kullanıcılara âlâ bir alternatif olmaya devam ediyor. Aralık ayında yeni amiral gemisi telefonları X60 ve X60 Pro‘yu tanıtan Vivo, çıtayı daha da yükseltecek yeni modeli X60 Pro Plus ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Çin’in tanınan toplumsal medya platformlarından Weibo‘dan bir poster paylaşan Çinli marka, X60 Pro Plus’ın dizaynını ve kimi özelliklerini gözler önüne serdi. Buna nazaran aygıtın kalbinde, Qualcomm’un Snapdragon 888 yonga seti olacak. Poster ayrıyeten X60 Pro Plus’ın deri bir art yüzeye sahip olacağını ve iki farklı renkte geleceğini de doğruluyor.

ZEISS optikleri içeren, son derece gelişmiş bir dörtlü kamera sistemine sahip olan amiral gemisi, ana ünite olarak 50MP ISOCELL GN1 sensörünü kullanıyor. Düşük ışıkta etkileyici kamera performansı ve yüksek kalitede ses vadeden Vivo X60 Pro, tıpkı vakitte 55W süratli şarjı destekleyen 3C sertifikası ile gelecek.

Vivo, X60 Pro Plus’ın tüm özelliklerini şimdi açıklamadı, fakat aygıt şirketin resmi internet sitesinde 8GB / 128GB ve 12GB / 256GB olmak üzere iki bellek seçeneğiyle listelendi. Telefonun ön yüzüne dair imajlar, X60 Pro Plus’ın delikli ekranının altında UD parmak izi tarayıcısı olduğunu gösteriyor.

Vivo X60 Pro Plus’a dair her şeyi, 21 Ocak’ta Çin’de düzenlenecek lansman sırasında öğreneceğiz. O vakte kadar aygıtla ilgili yeni ayrıntılar ortaya çıktığı takdirde sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

FIRSAT ESERLERİ