WhatsApp Web, beklenen özelliğe kavuşuyor

Pandemi sebebiyle insanların birbirini yüz yüze göremiyor oluşu 2020 yılında görüntü görüşmelerine büyük bir ivme kazandırdı. Bu ivmeden düzgün yarar sağlayan WhatsApp, taşınabilir uygulama tarafında imajlı görüşme yeteneklerini geliştirirken, web tarafında sakin ve sessiz kaldı. Nihayet uzun bir mühlet sonra manzaralı görüşme özelliği WhatsApp Web için de mümkün hale geliyor.

Tanınan uygulamanın web sürümü artık daha kullanışlı

Daima WhatsApp üzerinde çalışanlar için uygulamanın web versiyonu, hayli yaygın kullanıma sahip. Telefonunuza ulaşamadığını anda hayat kurtaran web sürümü kullanıcılar tarafından hayli seviliyor.

Bir müddetliğine büyük bir düşüş yaşayan WhatsApp, bilhassa iş için arama yahut görüntü görüşmelerinde koltuğunu Google Meet ve Zoom üzere uygulamalara kaptırdı.

Lakin WhatsApp nihayet manzaralı görüşmeleri ve sesli aramaları bir seçenek haline getirdi. Şu an beta etabında olan özelliğin bu yıl kullanıma sunulacağını tanınan uygulama tarafından doğrulandı.

WhatsApp’ın yeni özelliğinin tüm kullanıcılara ne vakit sunulacağı şimdi belgisiz. Lakin son yaşanan kontrat skandalından sonra, yeni özelliklere daha dikkatli yaklaşacağı kesin.

FIRSAT ESERLERİ