Xbox Game Pass PC Kütüphanesine Eklenecek 8 Oyun Duyuruldu

Microsoft’un Xbox ve PC’ler için sunduğu Xbox Game Pass hizmeti, aylık muhakkak bir abonelik fiyatı karşılığında kullanıcısına yüzlerce oyun sunuyor. Üstelik bu kütüphaneye daima olarak yeni oyunlar ekleniyor ve vakti gelen kimi oyunlar da kütüphaneden kaldırılıyor.

Xbox Game Pass for PC resmi Twitter hesabından, servisin PC kütüphanesine bu ay eklenecek bir dizi yeni oyun duyuruldu. Pekala, Game Pass PC kütüphanesine bu ay eklenecek olan oyunlar nelermiş gelin daima birlikte bakalım.

Xbox Game Pass PC kütüphanesine ocak ayında eklenecek oyunlar

Xbox Game Pass PC kütüphanesine bu ay eklenecek 8 yeni oyunun 3’ü bu hafta içerisinde eklenecek. Birinci olarak 21 Ocak tarihinde Remedy Entertainment tarafından geliştirilen ve Ağustos 2019’da oyunculara sunulan Control oyunu Xbox Game Pass PC kullanıcılarına sunulacak.

21 Ocak’ta kütüphaneye eklenecek olan bir öbür oyun Mimimi Productions tarafından geliştirilen, 2020’nin yaz aylarında oyuncularla buluşturulan ve hem oyuncular hem de eleştirmenler tarafından bir epey sevilen Desperados III olacak. Bugün içerisinde eklenecek olan üçüncü ve son oyun ise Ben Esposito tarafından geliştirilen Donut County olacak.

21 Ocak’tan 5 gün sonra, yani 26 Ocak’ta 2 boyutlu bir platform oyunu olan Cyber Shadow Game Pass PC kütüphanesinde uzunluk gösterecek. 28 Ocak tarihinde ise toplamda 4 oyun kütüphaneye eklenecek. Bu oyunlardan bir tanesi yeni kuşak Xbox oyunu The Medium olacak. Ayrıyeten Yakuza 3-4-5’in de Remastered sürümleri yeniden birebir gün içerisinde kütüphaneye eklenecek.

Ayrıyeten gözden kaçırdıysanız yeniden bu ay içerisinde geçtiğimiz günlerde What Remains of Edith Finch oyunu da Game Pass PC kütüphanesine eklendi.