Xiaomi Mi 11 Pro Farklı Kamera Tasarımı İle Geliyor

Bildiğiniz üzere Xiaomi, 28 Aralık günü düzenlemiş olduğu lansmanda Xiaomi Mi 11 modelini duyurmuştu. Lakin, Xiaomi bu lansmanda merak edilen Mi 11 Pro modelini tanıtmamıştı. Daha sonradan yayınlanan raporlarda ise Xiaomi Mi 11 Pro modelinin Şubat ayında düzenlenecek olan lansmanla birlikte resmiyet kazanacağı tabir edilmişti.

Xiaomi Mi 11 serisinin yeni üyesi herkes tarafından merak edilirken, bugün ise Mi 11 Pro’nun tsaarımı paylaşılan bir reklam afişi ile birlikte netlik kazandı. Bu kısımda paylaşılan görseli incelediğimizde serinin yeni üyesinin Mi 10 Ultra gibisi bir dizaynla birlikte piyasaya sunulacağını görmekteyiz.


Serinin giriş modeline kıyasla daha farklı bir kamera dizaynına konut sahipliği yapacağına şahit olduğumuz modelin ise, dörtlü art kamera kurulumuyla birlikte geleceği de tabir ediliyor. Bu kısımdaysa kamera özellikleriyle ön plana çıkacağı belirtilen modelin, paylaşılan görselle göreyse, 120X Zoom özellikli bir periskop kameraya da sahip olacağı gözler önüne seriliyor.

Bu kameraların şimdilik özellikleri bilinmiyor. Lakin kameraların ana, ultra geniş açı, telefoto ve periskop biçiminde sıralanacağını varsayım ediliyor.