Xiaomi Redmi Note 9T tasarımı sızdırıldı

Resmi lansman öncesinde Xiaomi Redmi Note 9T tasarımı, sızdırılan render görselleriyle ortaya çıktı. 8 Ocak‘ta görücüye çıkacak akıllı telefonun, teknik özellikleri de Amazon Almanya’da erken listelenmesi sonucunda aşikâr oldu.

Redmi Note 9T şimdi tanıtılmadı lakin telefonun birtakım ayrıntıları ortaya çıktı

Redmi Note 9T’nin tanıtım tarihinin, dün Xiaomi İspanya hesabından ezkaza paylaşılmasının akabinde yeni bir bilgi daha ortaya çıktı. Akıllı telefonun dizaynını gözler önüne seren render görsellerini aşağıda görebilirsiniz.

Xaiomi Redmi Note 9T tasarımı ile birlikte özellikleri de ortaya çıkan bilgiler ortasında yer alıyor. Bu bilgilere nazaran aygıtın ekranı; 6.53 inç büyüklüğünde, FHD+ çözünürlüğünde ve IPS LCD olacak. Birebir vakitte ekran, delikli çentik yapısıyla tüketicilerin beğenisine sunulacak.

Aygıtın kamera yetenekleri de belirli ölçüde gün yüzüne çıktı. Telefonun; 48 Megapiksel çözünürlüğünde f/1.8 diyafram açıklığında ana kameraya, 8 Megapiksel ultra geniş açı kameraya, 2 Megapiksel de derinlik sensörüne sahip olması bekleniyor.

Redmi Note 9T’nin donanımı için de birtakım bilgiler sızdırıldı. 5G teknolojisine sahip telefonun, MediaTek Dimensity 800U işlemcisinden gücünü alması bekleniyor. Aygıtın bataryasının kapasitesinin 5.000 mAh olacağı ve 18W süratli şarj dayanağı sunacağı da öne sürülen bilgiler ortasında yer alıyor.

Redmi Note 9T’nin fiyatı hakkında ise şimdi bir bilgi bulunmuyor.