Yeni BMW 7 serisinin fotoğrafları sızdırıldı

Her geçen gün tasarım anlayışını daha da farklılaştıran BMW, hayranlarının tenkidine maruz kalıyor. Sızdırılan fotoğrafları ile gündeme gelen yeni BMW 7 serisi, eski tasarım anlayışı ile dikkat çekiyor.

İşte yeni BMW 7 serisi fotoğrafları

BMW, yeni modellerindeki büyük ön ızgara sebebiyle tenkit yağmuruna tutuldu. Sızdırılan fotoğraflar, şirketin 2023 yılında piyasaya sürmek için çalışmalarına başladığı modeller ile ilgili kimi ipuçları içeriyor.

Yeni modelin daha dik C sütununa ve eğimli bagaj kapağına sahip olması dikkat çekiyor. Auto Evolution tarafından fark edilen detaylardan bir başkasıysa sızdırılan fotoğraflardaki modelin E23 serisiyle benzerliğe sahip olması.

Şu an satışta olan G11 BMW 7 ailesinin daha agresif çizgilere, alçak tavan çizgisine ve düz bir bagaja sahip olması şirketin eski tasarım anlayışına geri dönmek istediğini işaret ediyor. Sızdırılan model, eski ve yeni tasarım anlayışının harmanlandığı birinci BMW 7 serisi olarak nitelendirilebilir.

Birtakım analistler, sızdırılan fotoğraflardaki modelin kimi uydurma gövde panellerine sahip olduğunu belirtti. Geçtiğimiz yıllarda casus fotoğrafçıları kandırmak için araçlarını özgününden farklı dizaynlar ile test eden BMW, teze nazaran tekrar birebir usule başvurdu.

Sizler yeni BMW 7 serisinin tasarımı ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı yanıtlarda belirtebilirsiniz.

FIRSAT ESERLERİ